Електрокари можуть вбити дизельні мотори раніше, ніж очікувалось

Усі двигуни внутрішнього згоряння зараз стикаються з проблемами з боку стрімкого тренду на електромобілі та нові закони, які влада вводить по всьому світі, але саме дизелі йдуть зовсім по тонкому льоду.

Як повідомляє Reuters, завод Stellantis у французькому місті Тремер зараз є найбільшим у світі заводом з виробництва дизельних двигунів, що це підтверджує. З менш ніж 10 відсотків обсягу виробництва у 2020 році він повинен зробити 180 тисяч електромоторів в цьому році, і очікується, що до 2025 року їх кількість зросте до 900 тисяч.

Проблема робочих на підприємстві в тому, що електродвигун має набагато менше деталей, ніж дизельний агрегат. Для керівництва це значить, що немає сенсу держати таку кількість співробітників. Профспілка CFTC компанії Tremery радить цю проблему вирішити наступним чином – не наймати нових працівників, оскільки старі виходять на пенсію.

Керівництво компанії Stellantis вже пообіцяло не закривати заводи та захищати робочі місця. Проте, за оцінками, 400 000 осіб у Франції в автопромисловості доведеться скоротити на 15 000, що складає приблизно 4%. Тобто майже кожного двадцятого робітника буде звільнено.

Тим часом в США новий президент Джо Байден хоче створити один мільйон робочих місць в автомобільній промисловості. Його адміністрація сподівається зробити це, зокрема, шляхом виробництва електрокарів та перекладу всього федерального автопарку на електромобілі.

Нагадаємо, що останні роки автопромисловість вкладає шалені кошти в електромобілі, які, знаходяться на стрімкому підйомі. У вересні 2020 року продажі електрифікованих автівок в ЄС вперше перевищили продажі авто з дизельними двигунами. Більш того, хоча загальні продажі за перші дев’ять місяців 2020 року впали майже на третину, продажі гібридів та електромобілів виросли на 122%.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autosector.com