Найдешевший електрокар Hyundai за 20 тисяч євро: з’явилися перші фотографії

Компанія Hyundai опублікувала перші зображення нового серійного електромобіля, який отримає назву Inster. Судячи з тизерів, базою для нього стане суперкомпактний позашляховик Casper, що вже продається в Кореї. Повноцінна прем’єра електрокара відбудеться наприкінці червня, а продаватиме його в Європі, за попередніми даними, за ціною в межах 20 тисяч євро. Це зробить Inster найдоступнішою батарейною моделлю Hyundai.

Inster, незважаючи на позиціонування як самостійна модель, багато чого запозичить у Casper як по технічній частині, так і по дизайну. На тизерах майбутня новинка виглядає майже точною копією серійної моделі за винятком нюансів оформлення бампера та задньої світлотехніки – її на відміну від ліхтарів Casper виконали піксельною в стилі електромобілів Ioniq. Крім того, Inster повинен отримати власні колісні диски.

Видання Carscoops уточнює, що, найімовірніше, Inster не відрізнятиметься від Casper та інтер’єром: про це свідчать шпигунські знімки тестового прототипу електрокара, що з’явилися на початку року. Ще одне підтвердження подібності двох моделей – назва електрокара для корейського ринку, де він з’явиться у продажу як Casper Electric.

Жодних технічних характеристик Hyundai поки що офіційно не називає. За попередніми даними, Inster отримає силову начинку від BorgWarner – блок, здатний розвивати до 184 к.с., хоча для серійної моделі його віддача, найімовірніше, буде помітно знижена.

Довжина Hyundai Casper, на якому базується Inster, – 3,6 метра. За цим параметром він дуже близький до ще одного електрокара, який має з’явитися на європейському ринку. Китайська Leapmotor за сприяння концерну Stellantis планує запустити в ЄС продаж свого крос-хетчу T03, якому також обіцяна стартова ціна в районі 20 тисяч євро.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!