Електрокар Cadillac Lyriq матиме “космічний” дизайн

Американський бренд Cadillac почав співпрацю з компанією Territory Studios, яка спеціалізується на космічному дизайні. За допомогою цього автовиробник бажає зробити свою нову модель Lyriq дійсно унікальною. Зокрема, річ йде про інформаційно-розважальний пакет для майбутнього електрокара.

Треба зазначити, що компанія Territory Studio розробила прозорі елементи управління польотом і радар для космічних кораблів у відомому проєкту “Вартові Галактики”, а також здивувала усіх своїм інтерфейсом для Cyberpunk 2077.

Як говорить один з топменеджерів Cadillac, бренд дивиться за межі автомобільного світу, тому що хоче знайти нові способи майстерно інтегрувати естетику і технології у свій футуристичний електрокар.

За словами одного зі співзасновників Territory Studio, настав захопливий час для роботи в автомобільному просторі завдяки космічній ері інтер’єрів у електрокарах. Оскільки сенсорні екрани тепер стають стандартом замість кнопок, то це прекрасний час для експериментів.

«Як творчі фахівці, ми досягаємо успіху у вирішенні завдань бачення майбутнього, створюючи досвід, який допомагає людям отримувати доступ до цифрових технологій, розуміти їх і отримувати вигоду з них через інтуїтивно зрозумілий дизайн», – кажуть у компанії Territory Studio.

Є інформація, що новий інформаційно-розважальний екран Cadillac Lyriq буде матиме діагональ 33 дюйми.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело news.yahoo.com