Експерти Whatcar назвали найнадійніші компактні авто на вторинному ринку

Хетчбеки Ford Fiesta, Skoda Fabia і Volkswagen Polo зайняли провідні позиції серед кращих компактних автомобілів вартістю нижче 10 тисяч фунтів стерлінгів.

Цей рейтинг склали аналітики британського видання Whatcar.com.

Автори рейтингу відзначили, що Ford Fiesta вирізняється гарною керованістю та надійним двигуном. Однак, у цього автомобіля є й недоліки: салон менш просторий, ніж у конкурентів, а оздоблення виконане з дешевого пластику. В Україні модель цієї машини 2019 року випуску можна придбати приблизно за 9000 доларів США.

Чеський хетчбек Skoda Fabia отримав похвалу за комфортний та просторий салон, гарну керованість та зручну мультимедійну систему. Проте експерти відзначили недостатню безпеку та некомфортну їзду на низьких швидкостях. В нашій країні Skoda Fabia 2017 року випуску коштує близько 7000 доларів США.

Volkswagen Polo відрізняється гарною шумоізоляцією і просторим салоном. Однак є питання до надійності машини та її мотору. На вторинному ринку в Україні ціни на Volkswagen Polo 2019 року коливаються у межах 8000 – 10000 тисяч доларів.

Також у рейтинг увійшли такі автомобілі, як Suzuki Swift, Dacia Sandero, Honda Jazz, Mini Hatch, Seat Ibiza, Renault Clio та Toyota Yaris.

 

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело whatcar.com