Експерти розповіли, чому взимку краще відмовитися від легкосплавних дисків

AMPERCAR.com розповість, чому не варто встановлювати зимові шини на популярні серед українських водіїв литі диски.

Спершу згадаємо про особливості водіння взимку. Для нашої країни характерні морози, різка зміна температур, ожеледь, висока вологість, снігопади, а також бруд, пісок, реагенти і глибокі вибоїни в асфальті. Усе це не кращим чином позначається на стані легкосплавних дисків.

Як відомо, чимало моделей литих дисків мають дизайн з численними спицями, а такі диски, швидше за все, не зможуть захистити гальмівні механізми від потрапляння бруду. Передні супорти дискових гальм не сильно страждають від болота, а ось задні гальма барабанного типу нерідко страждають ще й від абразивного впливу. Пісок потрапляє на робочі поверхні гальм і це негативно позначається на їх ресурсі. Через те, що бруд легко потрапляє на внутрішню частину дисків може порушитися балансування коліс. Тому не найкрасивіші штамповані диски, прикриті глухими ковпаками здатні захистити гальмівні диски значно краще.

Ще одним вельми відчутним недоліком легкосплавних дисків є низька пластичність. Вся справа у тому, що взимку вибоїн і ям на дорозі стає більше і контакти коліс з їхніми гострими краями також частішають. Штампований диск при сильному ударі найімовірніше просто погнеться і виправити його зможуть на найближчому шиномонтажі, а ось литий колісний диск може тріснути або розколотися. Особливо це небезпечно на високих швидкостях, адже це може призвести до втрати управління. Також не варто забувати, що через жорсткість литих дисків удари з більшою силою передаються на підвіску автомобіля.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...