Експерти назвали п’ять найгірших автомобілів за результатами краш-тестів у 2023 році

Американський інститут дорожньої безпеки (IIHS) щорічно представляє громадськості відеозвіти про проведені краш-тести автомобілів на своєму каналі YouTube. І не завжди результати тестів позитивні. Минулого року інститут склав рейтинг п’яти найгірших автомобілів за результатами краш-тестів.

На першому місці опинився позашляховик Rivian R1S, який спричинив розчарування через погані оцінки у фронтальних зіткненнях. Друге місце зайняв бізнес-седан Toyota Camry, який отримав такий же низький бал за фронтальне зіткнення, як і Rivian. На третій позиції знаходиться Ford Maverick, який не впорався з фронтальним краш-тестом та бічним ударом.

У рейтингу на четвертому місці розмістився кросовер Volvo XC60, який підірвав міф про те, що автомобілі Volvo є найбезпечнішими. Машина отримала лише задовільні оцінки через слабкі результати при бічному зіткненні.

Замикає п’ятірку сімейний кросовер Toyota Grand Highlander, який, попри заявлений високий рівень безпеки, показав не найкращі результати у лобовому зіткненні із перекриттям.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com