Експерти назвали найпроблемніші сімейні автівки на вторинному ринку

Фахівці WhatCar представили список автомобілів, які власники найчастіше називають проблемними серед сімейних машин, причому деякі з них доступні і на нашому ринку.

Лідером за кількістю скарг став хетчбек Audi A3 останнього покоління (випускається з 2020 року), 59% власників якого мають проблеми. Основні нарікання стосувалися збоїв у роботі навігаційної та мультимедійної систем, електрики, коробки передач та кузова. До того ж близько 70% автовласників вказали на тривалість ремонту, що займав близько тижня.

За Audi A3 слідує Volkswagen Golf того ж року випуску, проблеми з яким відзначили 48% опитаних. Для 35% з них самостійно дістатися сервісного центру виявилося неможливим. Майже в половині випадків ремонт автомобіля тривав понад тиждень.

На третьому місці розташувалася Skoda Octavia, випущена у 2020 році та пізніше, з неполадками у 49% респондентів. Серед основних претензій власників були проблеми з кондиціонером, електрикою, мультимедійною системою та кузовом.

До списку також увійшли: Mercedes A-Class із дизельним двигуном (з 2018 року), Seat Leon (з 2020 року), Mercedes A-Class із бензиновим двигуном (з 2018 року), Opel Astra (2015-2022 роки), Skoda Scala (з 2019 року), гібридна версія Mercedes A-Class (з 2018 року) та Kia XCeed (з 2019 року).

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело whatcar.com