Експерти назвали 5 небезпечних помилок водіїв, які призводять до ДТП

Їзда на машині у незручному взутті, використання смартфона, а також вживання їжі за кермом, музика в навушниках, перевищення швидкісного ліміту та невисокий рівень підготовки водія: це ті фактори, які найчастіше спричиняють ДТП.

Так, наприклад, на смартфон, за словами експертів, під час їзди відволікаються багато автомобілістів, але згодом саме це стає головною причиною дрібних аварій у місті. Адже, читаючи повідомлення або переглядаючи стрічку в соцмережах, водій забуває дивитися на дорогу, а також не встигає вчасно зреагувати на обстановку.

Ще одна небезпечна звичка автомобілістів – це швидка їзда. У подібних випадках водієві здається, що дорога вільна, тому можна робити різкі переміщення та інші маневри. Насправді це часто призводить до аварійних ситуацій, вийти з яких вже не вдається.

Також автоексперти закликали вибирати правильне взуття для їзди: воно має бути зручним, а також безпечним, надійно фіксуватися на нозі та забезпечувати водію чіткий зв’язок між ногою та педаллю.

Серед інших факторів, що підвищують ймовірність аварії, фахівці назвали прослуховування музики в навушниках та вживання їжі за кермом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!