Експерт розповів, як швидко остудити двигун, коли температура поповзла вгору

Деяким автомобілістам доводиться стояти у пробках. А з приходом весняного тепла в такій ситуації дуже легко перегріти двигун, особливо на машині, що була у використанні. Фахівець мережевого автосервісу з ремонту ДВЗ розповів в інтерв’ю порталу mmr.net.ua, як швидко остудити двигун, коли температура поповзла вгору.

Причини підвищення температури двигуна можуть бути різними – від витікання антифризу до проблем з оливою чи поршневою групою.

Коли система охолодження не справляється, температура рідини двигуна піднімається до критичних позначок, що може призвести до його перегріву. Перше, що потрібно зробити в такій ситуації – терміново остудити двигун.

Коли перегрів застає водія у пробці, потрібно включити піч на повну потужність та встановити максимальну температуру. При цьому, щоб уникнути додаткового дискомфорту, варто опустити шибки. Такий трюк допомагає зняти частину теплового навантаження з двигуна та його системи охолодження. Але краще не захоплюватися цим режимом і зупинитися у зручному місці, де можна вимкнути двигун, підняти капот і спокійно розібратися в ситуації.

Відомо, що перегрів двигуна може спричинити серйозні проблеми. Якщо пропустити цей момент, то головка блоку циліндрів може деформуватися. В результаті рідина, що охолоджує, потрапить у сам двигун і, в кінцевому рахунку, призведе до поломки агрегату.

Для запобігання подібним неприємностям необхідно стежити за роботою системи охолодження автомобіля, регулярно чистити радіатор і проводити технічне обслуговування. В іншому випадку ремонт двигуна через недбале ставлення водія може обернутися значними фінансовими витратами.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!