«Друга ера» у споживанні палива: нові автомобілі BYD витрачатимуть лише 2-3 л бензину на 100 км

Гібридна технологія DM п’ятого покоління, яку офіційно буде запущено сьогодні, 28 травня, відкриє «Другу еру» у споживанні палива.

Про це розповів Чжан Чжо, генеральний менеджер відділу продажів BYD Auto Ocean Network, який додав, що витрата палива нових моделей, оснащених гібридною технологією DM п’ятого покоління, становитиме лише 2-3 літри на 100 кілометрів шляху.

Раніше повідомлялося, що 28 травня BYD запустить гібридну технологію DM (Dual Mode) п’ятого покоління, яка забезпечить автомобілям запас ходу до 2000 км при повному баку палива та повному зарядженні акумулятора.

На початку тижня на виробничому підприємстві BYD у Сіані, провінція Шеньсі, на північному заході Китаю, було відкрито пам’ятник першому у світі гібридному автомобілю з модулем, що підключається. При анонсі пам’ятника компанія згадала про свої плани створення гібридної технології наступного покоління.

Лу Тіан, генеральний менеджер BYD із продажу лінійки Dynasty, повідомив, що Qin L, який надійде у продаж 28 травня, стане першим гібридним седаном, оснащеним системою DM п’ятого покоління від BYD.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com