Довший, потужніший і з розеткою: що ще чекати від нового Volkswagen T-Roc

Volkswagen готується випустити оновлену версію свого популярного кросовера T-Roc. Цей автомобіль, який з’явився на ринку в 2017 році, незабаром стане ще просторішим і отримає більше електричних можливостей.

Оновлений T-Roc буде побудований на вдосконаленій платформі MQB та запропонує гібридні версії. Очікується, що нова модель пропонуватиметься із потужними плагін-гібридними двигунами, що забезпечують електричний запас ходу понад 100 кілометрів. Дизельні двигуни більше не будуть доступні, але замість них з’являться потужніші чотирициліндрові бензинові мотори.

Зовнішність T-Roc теж зазнає змін. Кросовер стане довшим і отримає більш плоску задню частину, зберігаючи при цьому відомі риси. Особливістю нового дизайну стануть бічні дзеркала, які тепер розташовуватимуться на дверях.

З введенням нових технологій та оновленим дизайном, Volkswagen планує зберегти успішну формулу T-Roc. Минулого року цей кросовер був одним з автомобілів марки, що найбільше продаються в Європі.

Новий Volkswagen T-Roc обіцяє стати ще більш привабливим для покупців, пропонуючи більше простору, покращену продуктивність та нові електричні можливості.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com