Доступний електромобіль Volkswagen з потужними двигунами показали на нових фото

Volkswagen ID.3 GTX показали на нових фото в мережі. Це модифікація доступного електромобіля VW. Машина отримала потужні мотори та новий дизайн, щоб відрізнятись від стандартної моделі.

Тепер Carscoops повідомляє, що новинка може отримати інше ім’я. Спортивні хетчбеки Volkswagen відомі у всьому світі під лейблом GTI. Однак на найпотужніших електрокарах компанія використовує шильдик GTX, від якого вирішили відмовитися. Це означає, що в результаті новий ID.3 може отримати назву GTI.

Вже помітні відмінності дизайну моделі, порівняно зі стандартною машиною. З’явилося нове обваження – замінили передній та задній бампери, накладки на пороги під дверима. Ці елементи отримали складнішу пластику.

Видно нові колісні диски великого розміру. В інтер’єрі також очікуються зміни. З’являться спортивні крісла та нове оздоблення. Напевно, виробник встановить оновлену версію інформаційно-розважальної системи.

Окрім того, очікуються зміни на програмному рівні. Спортивний електрокар Volkswagen ID.3 GTI отримає спеціальний режим водіння для дріфту.

Силова установка, що складається з двох моторів та забезпечує повний привод, може отримати потужність у діапазоні 300-350 к.с. Це дозволить машині розганятися до 100 км/год приблизно за 5 секунд. Дебют очікується навесні 2024 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело OBOZ.UA