До Європи їде новий китайський гібрид з лідаром та німецьким корінням: специфікації та подробиці

Минулого місяця ми дізналися перші подробиці про електричну версію Denza Z9 GT завдяки інформації від державного міністерства. Цього місяця прийшла черга версії з гібридною силовою установкою, що підзаряджається, (PHEV). Модель, призначена для Європи, буде представлена цього місяця, а продажі та постачання розпочнуться найближчими тижнями. Однак європейським покупцям доведеться почекати до наступного року, щоби придбати цей автомобіль.

Цього місяця Міністерство промисловості та інформаційних технологій (MIIT) повідомило, що BYD подала заявку на ринкову омологацію гібридної версії Denza Z9 GT, розкривши специфікації та фотографії серійного виконання новинки. Чому версія PHEV з’явилася через місяць після електричної версії залишається загадкою, але можливо, що PHEV-версія буде запущена трохи пізніше повністю електричного Z9 GT.

Що стосується розмірів, версія PHEV не відрізняється від електричного виконання моделі, маючи довжину 5180 мм, ширину 1990 мм та висоту 1500 мм, тоді як колісна база складає 3125 мм. Маса автомобіля трохи знижена та становить 2740 кг. Покупці можуть обрати між колесами розміром 20 або 21 дюйм.

Попри те, що це гібрид, він все ж таки оснащений трьома електромоторами, як і повністю електрична версія, але максимальна потужність кожного мотора знижена. У PHEV передній мотор має пікову потужність 270 к.с., а задня вісь оснащена двома моторами по 300 к.с. кожен. Розмір батареї поки невідомий, але, звичайно, це будуть АКБ BYD Blade. Додаткову потужність забезпечує 2.0-літровий турбодвигун BYD479ZQA з максимальною віддачею 206 к.с. Максимальна швидкість гібридного автомобіля становить 230 км/год, що на 10 км/год менше ніж у електричної версії.

Гібридний Denza Z9 GT буде запропонований у версіях із лідаром і без нього. Точні конфігурації поки не відомі, але, здається, деякі версії будуть оснащені трьома лідарними модулями. Модифікації, зазначені у списку MIIT, включають лідар, встановлений на даху, і дві різні конфігурації його інтеграції в бампери. Також доступна опція пневмопідвіски, яка знижує висоту автомобіля до 1480 мм. Відомо, що Denza Z9 GT також буде оснащений панорамним дахом та електричним спойлером.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co