Депутати пропонують змінити механізм розмитнення авто в Україні

У Верховній Раді зареєстрували ще один законопроект про розмитнення автомобілів в Україні. Документ пропонує дозволити розмитнювати машини, які в 2021 році робили «перезаїзд».

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив один з авторів законопроекту, народний депутат Євгеній Брагар.

«Був зареєстрований законопроект №5561, який був поданий мною та іншими народними депутатами України», – йдеться у повідомленні.

За словами народного депутата, основним завданням цього проекту закону є створення можливості доступного розмитнення транспортних засобів, що ввозяться на територію України фізичними особами для власного користування. Тобто для тих, хто робив так звані «перезаїзди» у 2021 році.

Якщо законопроект приймуть, то автомобілі, які ввезені повторно фізичною особою на митну територію України до 30 квітня 2021 року, можна буде розмитнити на пільгових умовах.

Раніше AMPERCAR.com писав, що під час анонсованого «доступного розмитнення» чимало власників «євроблях» можуть отримати багатотисячні штрафи за порушення умов перебування транспортних засобів, а в деяких випадках нерозмитнені автомобілі взагалі можуть конфіскувати.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...