Дефіцит автомобільних чипів так і не закінчився – Toyota скоротила план виробництва на червень

Локдауни в Китаї безпосередньо вплинули на діяльність компанії Toyota Motor, оскільки вона досі змушена тимчасово припиняти роботу складальних конвеєрів у Японії.

Найбільшому автовиробнику у світі просто не вистачає автомобільних компонентів, щоб повернутись до нормального режиму роботи. У червні план виробництва довелося скоротити з 950 до 850 тисяч машин.

Про це з посиланням на заяви офіційних представників Toyota Motor сьогодні повідомило агентство Reuters. Скорочення червневого плану не змінює глобальних цілей — за дванадцять місяців, до квітня 2023 року, корпорація, як і раніше, сподівається випустити 9,7 млн ​​автомобілів. При цьому керівництво Toyota визнає, що безліч факторів невизначеності “заважає дивитися вперед”.

Підтримувати вибрані обсяги виробництва у розмірі 850 тисяч машин на місяць Toyota збирається протягом усіх трьох літніх місяців. Заглядати далі просто важко через збереження дефіциту компонентів та пандемії. Локдауни в Китаї змусять Toyota переривати роботу 16 своїх складальних ліній на 10 підприємствах загальним терміном на п’ять днів у період із цієї середи до 3 червня включно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com