Dacia назвала дату анонсу нової Spring 2024

Нова Dacia Spring 2024 модельного року буде представлена ​​вже 21 лютого, а наживо автомобіль покажуть на Женевському автосалоні 2024. На тизері зображено невеликий автомобіль у профіль. Dacia Spring 2024 збереже зовнішній вигляд, що нагадує кросовер, при цьому він стане трохи більшим, ніж поточна модель довжиною 3,73 метра.

Зміни торкнуться деяких частин кузова, особливо передньої частини, яка повторює стиль нового Duster і надає Spring більш сучасного вигляду. Інтер’єр Dacia Spring 2024 також зміниться і, швидше за все, буде запозичений у нового Duster, включаючи багатшу інформаційно-розважальну систему та цифрову панель приладів.

Нова Dacia Spring 2024 буде заснована на платформі CMF-AEV, подальшому розвитку поточної платформи, яку генеральний директор Renault Group Лука Де Мео описував як найвигіднішу у світі в 2022 році. Вона має забезпечити зниження маси та впровадження нових технологій, особливо в галузі безпеки.

Двигуни та акумулятори маленької Dacia також могли б бути покращені з погляду продуктивності та запасу ходу, але офіційних заяв з цього приводу поки що не було.

Ціна поточної моделі в Німеччині складає 12 750 євро, оскільки Dacia пропонує знижку 10 000 євро.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com