Citroen представив гібриди C4 та C4 X – середня економія палива досягає 30%

Citroen представляє гібридне виконання Hybrid 136 для моделей C4 і C4 X. Трансмісія складається з акумулятора 48 В, який заряджається під час певних фаз руху, 3-циліндрового бензинового двигуна нового покоління потужністю 136 к.с., спеціально розробленого для адаптації до цієї гібридної системи, у поєднанні з новою електрифікованою коробкою передач з подвійним зчепленням e-DCS6 та електродвигунів e-Motor потужністю 29 к.с., виробленим у Франції.

Citroen C4 і C4 X Hybrid 136 можуть їздити на електротязі в міських умовах, рівними дорогами або під час маневрів. У міських умовах ця гібридна версія може здійснювати до 50% поїздок повністю на електриці, без викидів та вібрації.

Гібридна технологія оптимізує потужність та витрату палива C4 та C4 X, при цьому середня економія палива досягає 30%. Викиди CO2 знижуються на -20% (понад 25 г) порівняно з бензиновим двигуном PureTech 130 S&S EAT8. Завдяки акумулятору, який автоматично заряджається при гальмуванні автомобіля, цей новий силовий агрегат сподобається клієнтам, які хочуть отримати доступ до електричного керування, але не заряджати автомобіль самостійно.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело media.stellantis.com