Chrysler показала Halcyon з 4-м рівнем автопілота та унікальним дизайном

Компанія Chrysler представила концепт електромобіля Halcyon, який виглядає дуже футуристично. Його кліренс складає всього 10 см, передні та задні двері відчиняються в протилежні сторони. Щоб полегшити вхід, панелі даху відкриваються у стилі крила чайки. Позаду знаходиться невеликий багажник.

Автомобіль побудований на платформі Stellantis STLA Large, яку використовуватиме новий Dodge Charger Daytona EV. Chrysler заявляє, що Halcyon використовує 800-вольтову архітектуру. Кузов включає безліч аеродинамічних елементів.

Chrysler стверджує, що Halcyon запропонує автопілот 4-го рівня, коли водію можна забрати руки з керма. Це підкреслюється кермовим колесом і педалями, які можуть повністю забиратися. Передбачено режим спостереження за зірками, який змінює непрозорість скла та відкидає сидіння.

Спереду розташований великий вертикальний екран та проєкційний дисплей від стійки до стійки. Живлення всього здійснюється від літій-сірчаної батареї невідомої ємності. Chrysler розповідає про те, що Halcyon використовує штучний інтелект для досвіду водіння, що налаштовується, автомобіль вітає вас спеціальним світловим і звуковим дисплеєм при вашому наближенні. Він готується до поїздки, зважаючи на все: від погодних умов до вашого щоденного календаря (підключеного до автомобіля).

Біометричні сканери розпізнають вас, після чого машина налаштовує так, як подобається водієві. Знижувальний стрес звук супроводжується візуалізацією на екранах автомобіля. Chrysler називає це «Гармонією у русі».

Chrysler планує випустити свій перший електромобіль у 2025 році та стати повністю електричним брендом до 2028 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com