Chrysler переосмислить концепцію мінівена для “електричної ери”

Chrysler має намір електрифікувати свій модельний ряд за 6 наступних років, і поява в ньому електричного мінівена зараз активно обговорюється.

Як запевняє генеральний директор компанії Крістін Фойелл, у лінійку також увійде кросовер, яким може стати серійне втілення концепту Airflow. Перший “зелений” автомобіль марки з’явиться у 2025 році.

В інтерв’ю з Green Car Reports босу Chrysler нагадали про дивовижний концепт мінівена Portal, який був показаний ще в 2017 році. Ось що відповіла голова компанії:

«Я думаю, можна з упевненістю сказати, що ми хочемо наново спроектувати мінівен для нашого майбутнього модельного ряду».

І хоча Фойелл не стала ділитися подробицями про новинку, вона зазначила, що Chrysler зараз «переосмислює, яким має бути мінівен і яким він має бути в електричній ері». При цьому деякі компанії вже зайнялися цим питанням і Volkswagen тут став одним з піонерів. ID.Buzz довів, що створення електричного однооб’ємника не згубна витівка, а цілком життєздатна ідея.

Що цікаво, Chrysler провели дослідження на тему дальності ходу, і ця проблема стала визначальною для багатьох водіїв:

«Запас ходу 643 кілометри, схоже, стане оптимальним для багатьох покупців».

Що стосується зарядної інфраструктури, то Фойелл має припущення, що Stellantis буде використовувати партнерський підхід, а не будувати власну мережу.

Але чого ж чекати від електричного мінівена Chrysler? Зважаючи на все, нас чекає нове покоління Pacifica, при цьому бензинова версія з конвеєра нікуди не подінеться і після 2025 року, тому що на машину зберігається стабільний попит. Проте до 2028 року всі моделі з ДВЗ будуть повністю витіснені з лінійки бренду.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело greencarreports.com