Чому ключ-пульт автомобільної сигналізації перестав працювати: можливі причини

Власники авто іноді можуть опинитися в ситуації, коли не можуть потрапити в машину або просто закрити її.

Причиною може бути несправність ключа-пульта, яким оснащенні всі сучасні авто. Але проблема може бути не тільки в ному. Чому він може перестати працювати, розповість Gazeta.ua.

Сіли батарейки

Це одна з найчастіших проблем, яка досить швидко вирішується. Щоб її виявити, необхідно скористатися запасним пультом управління. Якщо він працює, значить, варто поміняти батарейки на основному. Варто пам’ятати, що кожна батарейка впливає на радіус дії, тому їх необхідно підбирати строго під електронний ключ.

Визначена зона з радіохвилями

Якщо сигналізація автомобіля перестала відповідати на запити поруч зі стратегічним об’єктом, значить, виною всьому радіоперешкоди. Це ж може траплятися на великих автостоянках в центрі міста. Щоб вирішити цю проблему, необхідно підійти якомога ближче до антени автомобіля, тоді ключ-пульт запрацює.

Внутрішня поломка системи сигналізації

Іноді цю проблему можна вирішити досить простим методом – замінити антену. Але найчастіше причина прихована в самому передавачі: або він зламався, або встановлений досить близько до металевих елементів в машині. У цьому випадку варто звернутися до фахівця і перевстановити передавач в авто.

Сів акумулятор в машині

Якщо в автомобілі тривалий час ввімкнений охоронний режим, через це акумулятор поступово розряджається. Щоб відкрити свою машину, в якій сіла батарея, варто скористатися ключем. Важливо завжди стежити за акумулятором і проводити його діагностику, тому що він є одним з найважливіших елементів у всьому автомобілі.

Збій електроніки

Ця проблема є досить поширеною. Вона виникає через стару проводку. Якщо авто не відповідає на запити або сигналізація включається і відключається сама по собі, тоді варто звернутися до фахівця.

Окислення контактів в ключі-пульті

Цю проблему можна досить швидко вирішити, почистивши всі контакти в пульті за допомогою спирту. Вона може виникати і в електроніці автомобіля. Тоді доведеться протестувати всю машину, щоб виявити джерело цієї неприємності.

Проблема в дверному механізмі

Її можна виявити, якщо на ключі показано, що двері відкриті, але насправді це не так. В цьому випадку необхідно перевірити всі дверні механізми і центральний замок – це можна зробити самостійно або звернутися до фахівця – це буде кращим варіантом.

Проблемний датчик

У сучасних авто сигналізація підключається до датчиків. Причини збою можуть бути різні: окислився контакт або поламався сам модуль. Для початку все необхідно ретельно перевірити, а вже потім вирішувати проблему.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!