Chevrolet тестує загадковий Corvette разом із флагманською Ferrari SF90 Stradale

Chevrolet при розробці нової модифікації Corvette використовує як зразок флагманську Ferrari SF90 Stradale. Про це пише CarBuzz із посиланням на шпигунські фото прототипів у компанії суперкара з Маранелло. Про яку саме версію Corvette йдеться, автор знімків не уточнив, але за версією видання Chevrolet готує до прем’єри суперкар із силовою установкою потужністю близько 1000 к.с.

Нові Chevrolet Corvette на фото відрізняються масивним переднім бампером та великим фіксованим антикрилом. Подібне антикрило можна розглянути на офіційних тизерах нової модифікації суперкара, яка отримає індекс ZR1.

За попередніми даними, її оснастять наддувним восьмициліндровим двигуном потужністю близько 850 к.с., що зробить Corvette ZR1 найпотужнішим у сімействі. Однак видання зазначає, що Ferrari SF90 помітно потужніший – чотири її мотори здатні розвивати більше 1000 к.с., і, відповідно, як зразок для наслідування у випадку з Corvette ZR1 італійський суперкар не дуже підходить.

За основною версією, Chevrolet все ж таки планує випустити надпотужну модифікацію свого купе під назвою Zora – на честь одного зі творців першого Corvette інженера Захарія Аркус-Дантова. Чутки про таку версію ходять уже не перший рік. Очікується, що силову установку для неї сконструюють за тим самим принципом, що й у флагманських Ferrari та Lamborghini – бензиновий наддувний ДВЗ плюс кілька електромоторів. Видання передбачає, що продаж Corvette Zora стартує в 2026 році.

1000-сильна версія актуального Chevrolet Corvette вже є, і негібридна, але випускає її не сама компанія, а тюнінг-ательє Specialty Vehicle Engineering. Їхній суперкар під назвою Yenko/SC зберігає штатний 6,2-літровий V8, але двигун глибоко переробляють.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!