Chevrolet показав електричний кросовер Bolt 2022 модельного року

Рекламна кампанія для Chevrolet Bolt EUV 2022 модельного року в самому розпалі. Автовиробник випустив нове відео, в якому можна побачити новинку зсередини та оцінити зовнішній вигляд.

У відеоролику сім’я вирушає в подорож та проїжджає повз трьох автостопників з особняка з привидами Disney. Поки вони не зупиняються, примари влітають в кросовер та подорож продовжується.

Кліп чудово демонструє, як новий електричний кросовер Bolt EUV оснащений сидіннями з двокольорової перфорованої шкіри та контрастним рядком. Зображення в дзеркалі заднього виду також передбачає, що у новинки будуть масивні сліпі зони через широкі задні стійки.

Нагадаємо, що попередні тизери показали, що електрокар буде мати цифрову приладову панель та більш традиційну центральну консоль, ніж стандартний Bolt. В компанії Chevrolet також підтвердила, що Bolt EUV стане їх першим електрокаром, який буде оснащено безпілотною системою водіння Super Cruise.

На жаль, зовнішній вигляд авто показаний лише коротко, але ми бачимо похилий дах, трохи незграбну задню поясну лінію кузова та тонкі задні ліхтарі. Цю оптику було розкрито ще в попередніх тізерах, та й до них приєднаються ще передні ліхтарі, які поєднують в собі світлодіодні денні ходові вогні з сучасними послідовними сигналами повороту.

Зараз Chevrolet тримає технічні характеристики в секреті, але нинішній Bolt має акумуляторну батарею на 66 кВт-год та електричний двигун потужністю 200 кінських сил або 150 кВт. Це дозволяє електрокару долати до 417 км на одній зарядці.

Нагадаємо, що Chevrolet Bolt і Bolt EUV 2022 модельного року будуть представлені 14 лютого 2021 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com