Chery представила Amulet E06 в гібридному та електричному виконаннях

Chery представила новий кросовер Chery Amulet E06 (Fulwin E06 у Китаї), який буде доступний з електричною та гібридною силовими установками за ціною від 20 700 до 27 600 доларів.

Торік Chery оголосила про перезапуск серії Amulet, яка використовуватиметься для машин на нових джерелах енергії. Протягом двох років Chery планує випустити 11 моделей цієї серії, включаючи позашляховики/кросовери, мінівени та седани. На цей час мережа продажів Amulet (Fulwin) налічує близько 400 магазинів у 233 містах Китаю.

Автомобіль виділяється закритою передньою частиною, довгими та гострими фарами, лідаром на даху, напівприхованими дверними ручками, спойлером на даху та задніми ліхтарями наскрізного типу. Він отримає систему автопілота NOA (Navigate On Autopilot), автоматичне паркування, паркування з дистанційним керуванням та паркування з пам’яттю.

Автомобіль побудований на базі архітектури Chery Mars, має розміри 4820 х 1920 х 1685 мм, а колісна база становить 2920 мм. Модель PHEV буде оснащена гібридним двигуном 1,5 л та електродвигуном. Запас ходу у гібрида на електротязі становить 200 км. При цьому електромобілі пропонуватимуть запас ходу 550 та 700 км.

Кількість фізичних кнопок зведена до мінімуму. Салон оснащений 15,6-дюймовим центральним екраном, панеллю для бездротової зарядки та навколишнім освітленням.

Вихід моделі очікується лише у 2025 році.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com