Canoo запевняє, що зможе почати випуск електромобілів, просто для цього потрібно більше грошей

Створена в 2017 році американська компанія Canoo недавно заявила, що грошей залишилося буквально на один квартал, і можливість здійснення подальшої діяльності залишається під питанням. Генеральний директор вважав за потрібне заспокоїти інвесторів, що початок серійного виробництва електромобілів затримається від сили на кілька тижнів, і компанії вдасться залучити додаткові кошти.

По суті, вже зараз Canoo має доступ до $600 млн. коштів, які збирається використовувати для запуску серійного виробництва електромобілів на підприємстві в Арканзасі. За словами Тоні Акіли (Tony Aquila), які наводить Reuters, навіть у гіршому випадку старт виробництва на підприємстві затримається лише на кілька тижнів, до початку 2023 року.

Глава компанії впевнений, що вдасться залучити і достатню кількість коштів, щоб на початок 2024 року запустити друге підприємство в штаті Оклахома. Canoo поки не висловила своєї згоди на використання субсидій у сумі $400 млн, які надає влада Оклахоми.

На думку глави Canoo, компанія має в своєму розпорядженні достатній портфель інтелектуальної власності, щоб залучати додаткові кошти для фінансування своєї діяльності. 2023 року виробник розраховує випустити від 14 до 17 тисяч електромобілів, максимальною метою є випуск 20 тисяч машин. Усі випущені електромобілі будуть продані, як переконаний голова компанії.

Уніфікована платформа дозволяє створювати незвичайні мінівени та пікапи підвищеної прохідності, а також легкові електромобілі для подорожей та комерційні фургони.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com