Битва суперкарів: Mustang Shelby проти McLaren 765LT

Суперкар McLaren 765LT вже зарекомендував себе як авто з самим блискавичним прискоренням на планеті, але власник надпотужного Ford Mustang Shelby GT500 вирішив оскаржити цей титул. Справжня битва розгорнулася на треку для перегонів, хто ж з неї вийшов переможцем?

Треба зазначити, що у серійному вигляді Ford Mustang Shelby GT500 видає 771 кінську силу. Потужний компресор та спортивні компоненти двигуна забезпечують справжній адреналіновий драйв. Даний же екземпляр у відео може похвалитися ще більш потужним нагнітачем, новим вихлопним трактом та заточуванням під використання спеціального перегонового палива. Його номінальна віддача становить близько 1250 кінських сил, з яких до задніх коліс фактично доходить близько 1110 кінських сил.

Що стосується McLaren 765LT, то за паспортом його 4-літровий мотор V8 з подвійною турбіною розвиває 766 кінських сил. Реальні вимірювання свідчать про те, що виробник явно був скромним – на колеса відправляється не менше 850 «конячок». Втім, на папері суперкар від Ford все одно виглядає фаворитом перегонів.

Джерело youtube.com


Коментарі
Завантаження...