BYD розсекретив новий електричний спорткар потужністю майже 1300 сил (фото)

Розробники спортивного електромобіля BYD YangWang U9 розкрили додаткові характеристики перед офіційною презентацією, запланованою на 25 лютого. Зокрема стали відомі подробиці про трансмісію, шасі та кузов.

YangWang U9 буде оснащений чотирма електродвигунами TZ220XYAK виробництва BYD. Пікова потужність кожного мотора складає 240 кВт (322 к.с.). Сумарна потужність установки досягає 960 кВт (1287 к.с.). Максимальний крутний момент досягатиме 1680 Нм при 21 000 об/хв. В результаті YangWang U9 зможе прискорюватися до «сотні» за 2 секунди. Запас ходу складає 465 км.

За даними виробника, модель використовується перший у світі двигун U-подібної форми, що забезпечує нижчий центр тяжіння. Він також оснащений постійними магнітами, стійкими до високих температур та розмагнічування, які підвищують ефективність двигуна. Вони витримують температуру до 200° С, тоді як зазвичай магніт електродвигуна витримує температури близько 140 °С.

Крім того, електрокар оснащений контролером з карбіду кремнію, що підвищує максимальний ККД трансмісії до 99,8%. Для наочності ККД звичайних автоматичних коробок передач становить від 86% до 94%. Система терморегулювання YangWang U9 включає два електронасоси на передній та задній осі. Кожен із них керується незалежно, охолоджуючи двигуни.

Крім танців і стрибків, які є рекламною функцією, цей суперкар може швидше проходити повороти, гальмувати, не опускаючи «носа», і швидко рушати з місця, не задираючи передню частину. Він також може їхати на трьох колесах, якщо четверте відпало.

Кузов авто виготовлений із вуглецевого волокна. Що ж до жорсткості на кручення, вона становить 54 425 Нм. Задній спойлер U9 забезпечує притискну силу до 280 кг. Споряджена маса U9 становить 2475 кг.

Більше подробиць дізнаємось під час презентації.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!