BYD представив свій бестселер у Північній Америці, щоб скласти конкуренцію Tesla Model 3

BYD представив свій електричний седан BYD Seal 2024 модельного року в Мексиці, що зробило його другою моделлю серії Ocean у країні після запуску BYD Dolphin у вересні.

Seal побудований на електронній платформі 3.0 та використовує технологію CTB (cell-to-body), при якій акумулятор інтегрований у шасі. BYD привезла до Мексики дві версії: одномоторну задньопривідну початкового рівня та двомоторну повнопривідну з потужністю 523 к.с. та розгоном до 100 км/год за 3,8 секунди.

Задньопривідна версія коштує 44 800 доларів і пропонує запас ходу 460 км, а повнопривідна пропонується за 52 000 доларів, вона проїжджає 520 км без підзарядки. Для порівняння, вартість Tesla Model 3 AWD у країні починається від 56 000 доларів.

Мексика стає важливим ринком китайських виробників електромобілів. Повідомлялося, що після того, як Tesla оголосила про будівництво заводу Giga Mexico, компанія попросила своїх китайських постачальників піти за ними в країну і допомогти їм збудувати місцевий ланцюжок поставок. І вони з радістю погодились. У вересні агентство Reuters повідомило, що китайські фірми мають намір інвестувати мільярд доларів у Нуево-Леон, де Tesla планує побудувати новий завод. Аналітики також припускають, що Мексика може стати брамою для китайських електромобілів та їх постачальників на ринок США.

Пізніше у вересні сама BYD оголосила, що розглядає можливість будівництва виробничого заводу у Мексиці. «У нас є план, але ще багато роботи», — сказала генеральний директор BYD в Америці Стелла Лі.

BYD продає та виробляє свої автомобілі в США. Компанія має завод з виробництва електричних автобусів у Каліфорнії, в Ланкастері, який постачає в основному шкільні автобуси. Їхня штаб-квартира в Північній Америці розташована в центрі Лос-Анджелеса.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com