Британці назвали кросовер Duster найкращим автомобілем для володіння у 2024 році

Кросовер Duster, залежно від ринку до ринку, продається як під маркою Renault, так і Dacia, завоював чергову важливу нагороду. Британський журнал AutoExpress провів щорічне дослідження Driver Power, в якому з’ясував серед автовласників, покупкою якої машини вони задоволені найсильніше. Переможцем у цьому голосуванні став Dacia Duster.

Автомобілі оцінювалися за цілим рядом різних критеріїв, а отримані результати вважаються демонстрацією переваг і задоволеності покупців на ринку Туманного Альбіону.

У результаті виявилося, що у 2024 році саме Dacia Duster став тією машиною, володіння якою робить британців щасливішими людьми порівняно з власниками інших моделей автомобілів.

Компактний румунсько-французький кросовер випередив за рівнем задоволеності Tesla Model 3, який посів у рейтингу друге місце, Toyota Yaris і Toyota RAV4, яким дісталося третя і четверта позиції відповідно, а також п’ятий Mini Cooper.

Найвища оцінка, що дозволила обійти всіх конкурентів, дісталася Duster у категорії співвідношення ціни та якості. Крім того, кросовер похвалили за його просте керування та відмінний сенсорний дисплей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело AutoExpress