Броньований VW Beetle 1978 р.в. продадуть на аукціоні

Цей абсолютно непримітний VW Beetle 1978 року – куленепробивний! Уявіть, що ви мешкаєте в Італії в мафіозні часи та є бізнесменом. Перший власник автівки, Томазо Запполі Тіріон, був один з таких. Підприємець виробляв засоби для миття в Болоньї. В 70-х роках викрадення людей стало новим джерелом грошей для італійських банд й терористичних груп. Зокрема, в Північній Італії кількість викрадень росла як на дріжджах. “Бізнес-модель” досягла піку в 1977 році, коли було викрадено майже 75 осіб.

Томазо Запполі Тіріон бажав зробити життя своєї сім’ї якомога більш нормальним, та й мати можливість вільно пересуватися по місту. Він вирішив купити VW Beetle і перетворити його в автомобіль, який можна безпечно трансформувати в броньований. Але максимально непомітно. І це йому вдалося досягти власними силами.

Двері, капот та багажник цього VW Beetle покриті сталлю товщиною 3 см, які добре захищають в разі стрілянини чи вибухів. Бокові дверці також забезпечені запобіжними болтами (штифти аварійного замикання). При цьому двигун і гальма «Жука» залишилися без змін. Броня зробила його важче на 300 кілограмів, що значно уповільнило рух. Невеликий 34-сильний двигун в задній частині авто зробив з нього справжню “черепаху”.

Сім’я використовувала автомобіль до 1984 року кожен день, поки викрадання не припинилися та Північ Італії знову не став безпечним. І тепер, майже 45 років потому, цей унікальний VW Beetle проїхав приблизно 45 000 км. Автівка знаходиться в тому ж стані, в якому він використовувався в той час.

Найближчим часом автівка буде продана з аукціону. Стартова ціна лоту поки що невідома. Цікаво, скільки він може коштувати?

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело tuningblog.eu