BMW готує до дебюту новий електричний позашляховик

BMW незабаром представить світові своє нове творіння – Vision Neue Klasse X, демонструючи прев’ю майбутнього електричного позашляховика. Після представлення седана, покликаного стати новою віхою в електромобільній індустрії, компанія готується показати свою версію SUV у рамках цієї інноваційної лінійки.

Назва Vision Neue Klasse X натякає на майбутній випуск електричного SUV, що зовсім не дивно, враховуючи заяву BMW про початок нової ери Neue Klasse з двома ключовими моделями: седаном і кросовером. Якщо Vision Neue Klasse дав нам уявлення про майбутнє седана, Vision Neue Klasse X обіцяє стати прологом до електричного SUV.

Попередні тизери, що показують частину салону, віщують більш продукційний та мінімалістичний підхід до дизайну інтер’єру. На заздалегідь опублікованих фотографіях видно екран інформаційно-розважальної системи з назвою моделі, припускаючи деякі зміни порівняно з попереднім Vision Neue Klasse.

BMW, можливо, розкриє додаткові технічні деталі про Neue Klasse під час презентації Vision Neue Klasse X 21 березня. Очікується, що нові моделі повністю присвячені електричному приводу з базою, розробленою спеціально для електромобілів. Компанія обіцяє збільшення запасу ходу на 30% та прискорення процесу зарядки на той самий відсоток у порівнянні з поточними моделями.

Використовуючи як приклад запасу ходу BMW iX3, можна припустити, що Neue Klasse X зможе запропонувати пробіг до 600 км на одній зарядці. Таких показників буде досягнуто не тільки за рахунок збільшеного акумулятора, але й завдяки підвищеній ефективності використання енергії на 25%.

Цей крок BMW підкреслює прагнення бренду до інновацій в галузі електромобілів та бажання запропонувати ринку більш екологічні та технологічні транспортні засоби, здатні конкурувати з найкращими у своєму класі.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co