Блогери розбили машину заради перевірки детектора аварій на iPhone 14 – він справді працює

Автори YouTube-каналу TechRax поставили сміливий експеримент — розбили автомобіль, щоб перевірити, чи дійсно працює система виявлення автомобільних аварій на iPhone 14. Для цього вони обладнали старий автомобіль своєрідною системою дистанційного керування і кілька разів врізалися в кузов іншого авто.

Експериментаторам справді не відмовиш у сміливості та рішучості: навіть на офіційному відео Apple, яке розповідає про нову систему, машини не билися. Автори ролика підкреслили, що черговий випуск їхнього каналу «знято в безпечному та керованому середовищі». Піддослідну машину обладнали якоюсь системою дистанційного керування, про механізми роботи якої глядачам не розповіли — порожній автомобіль просто врізався у кілька залишків, що поржавіли від кузовів інших машин.

А система виявлення аварій на iPhone 14 справді спрацювала. Після першого зіткнення вона чомусь почала подавати сигнали лише згодом, зате вдруге ведучому довелося поспішити, щоб скасувати автоматичний виклик екстрених служб.

Система виявлення ДТП з’явилася в iPhone та Apple Watch останнього покоління. Виявивши аварію за допомогою спеціальних алгоритмів та сенсорів пристрою, смартфон або годинник подають звуковий сигнал і показують спеціальне повідомлення, і якщо через 10 секунд на повідомлення не зреагувати, пристрій ініціює виклик екстрених служб, передаючи записане повідомлення та координати місця аварії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело appleinsider.com