Блогер знайшов у гаражі незвичайне українське авто (фото)

Український блогер Roma Urraco відшукав в одному з гаражів унікальну Таврію Пікап. Автомобіль 2005 року випуску проїхав за 16 років усього 126 кілометрів.

«Автомобіль все життя простояв в сухому гаражі в одному з районів Києва», – пише блогер на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

З більшості вузлів та агрегатів машини навіть не стерто заводське мастило. Салон і кузов автомобіля перебувають у відмінному стані. Про будь-яку корозію чи «жучки» не може бути й мови. Детальніше на фото:

Нагадаємо, ЗАЗ-11055 Таврія Пікап — вантажний передньоприводний автомобіль з кузовом типу пікап. Автомобіль виробляли на Запорізькому автомобілебудівному заводі з 1993 до 2011 року. Машина комплектувалася карбюраторними (1.1 і 1.2 л) та інжекторними (1.2 л і 1.3 л) двигунами потужністю від 51 до 66 кінських сил. Усі мотори поєднувалися з 5-швидкісною механічною трансмісією та системою переднього приводу. Журнал «Автоцентр» у 2003 році зазначає, що в цілому ця недорога модель призначена для роботи і повністю відпрацьовує свою вартість.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...