Більше не китайський ексклюзив: на світовий ринок виходить Kia EV5

Kia розпочала виробництво експортної моделі EV5 у Китаї. Досі компактний електричний позашляховик був моделлю тільки для Китаю, але тепер автомобіль експортуватиметься з Китаю на ринки як з лівим, так і з правим кермовим управлінням.

Kia EV5 офіційно був представлений на автосалоні в Гуанчжоу. Це перший електромобіль Kia, вироблений у Китаї, що використовує платформу E-GMP компанії з напругою 800 В. Чимось нагадує зменшений EV9, він має довжину, ширину та висоту 4615, 1875 та 1715 мм відповідно, а колісна база становить 2750 мм.

Потужність надходить від електродвигуна на 160 кВт на передній осі з крутним моментом 310 Нм. Однак на експорт вийде повнопривідна версія, в якій на задній осі доданий двигун потужністю 70 кВт, що скорочує розгін з 8,5 секунди до 6,1 секунди. Максимальна швидкість залишилася незмінною — 185 км/год. Версія GT буде додана пізніше.

У Китаї зараз продаються шість версій з акумуляторною батареєю ємністю 64,2 або 88,1 кВт•год, що забезпечує запас ходу 530 км і 720 км відповідно. Обидва акумуляторні блоки виготовлені FinDreams, дочірньою компанією BYD, і використовують знамениту літій-залізо-фосфатну батарею (LFP) Blade.

У тайських версіях використовуються такі ж батареї, однак версія для корейського ринку використовуватиме батарею ємністю 58 кВт•год у стандартній версії та акумулятор ємністю 81 кВт•год у версії зі збільшеним запасом ходу. На деяких ринках можуть використовуватися батареї NMC замість LFP.

Для полегшення керування автомобілем є система i-Pedal, яка дозволяє керувати автомобілем однією педаллю. Усередині автомобіля встановлений подвійний екран, панель приладів зливається з екраном інформаційно-розважальної системи. Існує додатковий 5-дюймовий екран клімат-контролю. Задні сидіння повністю складаються.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com