Bentley закриває еру V8 ексклюзивною серією

Bentley повідомляє про завершення ери свого знаменитого 4,0-літрового V8 Biturbo в Америці з випуском спеціальної серії «Edition 8» моделей Continental GT, Continental GTC та Flying Spur. Ці автомобілі, доступні тільки в США, є пошаною десятиліттям видатних досягнень двигунів V8, які були серцем іконічних моделей Bentley.

З наближенням повної електрифікації компанії серія «Edition 8» стає прощальним акордом для моделей із традиційним двигуном. Bentley планує повністю відмовитися від двигуна V8 у Європі, а потім і у США. Але поки що цей двигун використовуватиметься в моделях Bentayga.

Спеціальна серія «Edition 8» включає більшість опцій персоналізації Mulliner, починаючи з Blackline, який додає чорні елементи зовнішньої обробки. Колеса на 22 дюйми представлені в дизайні з п’ятьма або десятьма спицями і оснащені значками на дисках. Автомобілі можуть бути пофарбовані в один із 60 кольорів з розширеної палітри Mulliner.

Автомобілі оснащені сидіннями з Comfort specification з унікальним дизайном Palm Fluting, що вигідно виділяє їх на тлі стандартних моделей Bentley. Вишивка з логотипом «Edition 8» і дисплей Bentley, що обертається, завершують оформлення.

Попри спеціальне видання, Bentley не прощається з двигуном V8, а трансформує його, додаючи до модельного ряду нову гібридну установку V8, яка замінить легендарний W12. Цей двигун розвиватиме 739 к.с. і 1000 Нм крутного моменту, що значно перевищує показники W12 (626 к.с. та 900 Нм). Крім того, нова установка забезпечує до 80 км ходу електрикою, що ідеально підходить для коротких поїздок.

Bentley планує запропонувати гібридну модель для кожного автомобіля у своїй лінійці цього року, а потім повністю перейти на гібридні установки V6 та V8, а до 2033 року – на повну електрифікацію.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com