Автосалон в Лос-Анджелесі знову перенесли

Мотор-шоу в Лос-Анджелесі вирішили перенести на кінець листопада 2021 року через епідемію коронавірусу.

Організатори автосалону в Лос-Анджелесі вже вдруге вирішили перенести захід. Причина — безперервна пандемія коронавірусу. Тепер мотор-шоу має відбутися з 19 по 28 листопада. Місцем його проведення за традицією стане знаменитий Convention Center площею 71000 кв. метрів.

Спочатку автосалон повинен був пройти в листопаді 2020 року. Через епідемію COVID-19 організатори захід перенесли його на 21-31 травня. Однак, попри вакцинацію, число заражень в США як і раніше високе. Тому навіть в ці дати проведення заходу виявився неможливим. Як повідомляє Carscoops з посиланням на місцевий департамент охорони здоров’я, в Лос-Анджелесі 10 лютого було зафіксовано 3434 випадки зараження коронавирусною інфекцією. За добу 141 людина померла. При цьому відомство зазначає, що ситуація повільно починає стабілізуватися.

Виставка в Лос-Анджелесі не єдиний великий автомобільний захід, який було перенесено через нового вірусу. Так, лише в серпні повинен відкрити двері автосалон в Нью-Йорку (повинен був відбутися ще в минулому році.)

Після нього стартує Північноамериканський міжнародний автосалон (NAIAS) перенесений з літа 2020 року. Захід пройде в абсолютно новому форматі, подробиці про який не повідомляються. Організатори виставки уточнили, що мотор-шоу пройде як на відкритих, так і на закритих майданчиках.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com