Автопілот Tesla визнали не найнадійнішим

Автопілот Tesla зайняв сьоме місце за надійністю.

Удосконалена система допомоги водієві Autopilot компанії Tesla впала у рейтингу 12 основних систем, повідомляє Consumer Reports у середу. З 12 систем, протестованих Consumer Reports, некомерційною організацією, яка оцінює продукти та послуги, перше місце посіла BlueCruise від Ford Motor, за нею пішли Cadillac Super Cruise від General Motors та система допомоги водію Mercedes-Benz.

За даними групи, Tesla, яка у 2020 році посідала друге місце у рейтингу Consumer Reports після Super Cruise, опустилася на сьоме місце. Група заявила, що Tesla не змінила базової функціональності автопілота, а додала до нього додаткові функції.

“По закінченні всього цього часу Autopilot як і раніше не дозволяє спільно керувати автомобілем і не має ефективної системи моніторингу водія”, – заявив директор відділу автотестування Consumer Reports Джейк Фішер.

Національне управління безпеки дорожнього руху (NHTSA) вивчає 830 000 автомобілів Tesla з автопілотом після серії аварій із припаркованими машинами швидкої допомоги. NHTSA перевіряє, чи забезпечують автомобілі Tesla адекватну увагу водіїв. У червні агентство заявило, що докази свідчать про те, що водії в більшості аварій з автомобілями екстрених служб, що розглядаються, дотримувалися стратегії оповіщення Tesla, яка спрямована на привернення уваги водія, що викликає питання про її ефективність.

2020 року Національна рада з безпеки на транспорті розкритикувала Tesla за «неефективний моніторинг участі водія» після фатальної аварії автопілота у 2018 році.

Автопілот дозволяє автомобілям керувати, прискорюватися та гальмувати в межах своєї смуги руху без втручання водія, але Tesla заявляє, що ця функція вимагає активного контролю з боку водія і не робить автомобіль автономним.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co