Автомобілі-розчарування: експерти Whatcar склали список найпроблемніших кросоверів

Експерти з Whatcar склали список найненадійніших кросоверів, власники яких можуть зіткнутися з великою кількістю проблем. До антирейтингу потрапили кілька популярних моделей.

На першому місці опинився Ford Kuga (2013-2020), особливо моделі із дизельним двигуном. 28% власників дизельних версій та 20% власників бензинових моделей зіштовхнулися з проблемами. Серед поширених недоліків були акумулятор, електрообладнання, внутрішнє оздоблення, супутникова навігація, інформаційно-розважальна система, кондиціонер, кузов, гальмівна та вихлопна системи. Ремонт дизельних версій займав понад тиждень, тоді як бензинові моделі поверталися власникам за 7 днів. Більшість ремонтів проводилися за гарантією, хоча 4% власників заплатили понад 1500 фунтів стерлінгів.

Кросовер MG HS також увійшов до антирейтингу, зазначено 22% власників, які зіткнулися з проблемами. Найчастіші скарги стосувалися акумулятора, гальм, електрики, коробки передач та інформаційно-розважальної системи. Половина несправних автомобілів вимагала евакуації, але 94% ремонтів виконували безкоштовно за гарантією.

Range Rover Velar піддався критиці за проблеми з електронікою та кузовом. У 44% випадків ремонт тривав понад тиждень, хоча 75% ремонтів виконували за гарантією. Вартість ремонту для решти склала від 750 до 1500 фунтів стерлінгів.

Інші моделі, включені до антирейтингу:

  • Audi Q5 дизель (2018-н.в.)
  • Land Rover Defender (2020 – н.в.)
  • Citroen C5 Aircross (2018-н.в.)
  • BMW X3 бензин (2018-н.в.)
  • Mazda CX-5 бензин (2017-н.в.)
  • Jaguar F-Pace (2016-н.в.)
Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело whatcar.com