Автомобілі Mercedes-Benz отримають нову відмінну рису

Mercedes-Benz матиме новий характерний елемент дизайну у вигляді трипроменевої оптики, повідомляє Autocar. Горден Вагенер, головний дизайнер компанії, підтвердив, що цю унікальну оптику, представлену в концепті CLA, буде впроваджено в майбутні серійні електричні автомобілі.

Вагенер порівняв важливість цього дизайнерського елемента з вихлопними трубами на автомобілях з двигуном внутрішнього згоряння, підкреслюючи, що для покупців важливі характерні та відомі дизайнерські рішення.

Горден Вагенер також наголосив, що практично всі яскраві дизайнерські характеристики, представлені в концепт-карі CLA, будуть впроваджені у майбутній серійний седан початкового рівня. Більше того, на електричних автомобілях Mercedes-Benz збережеться імітація передньої радіаторної решітки, щоб забезпечити унікальність зовнішності і уникнути втрати характерних рис в еру відсутності двигунів внутрішнього згоряння.

У словах Гордена Вагенера відбилася стрімка еволюція дизайну Mercedes-Benz у бік більш впізнаваного та індивідуального стилю. Він підкреслив, що компанія прагне уникати стандартних та одноманітних дизайнів, а знакові дизайнерські елементи виділятимуть марку Mercedes-Benz серед конкурентів.

Серійну версію седана Mercedes-Benz CLA буде представлено до кінця поточного року, і в середньостроковій перспективі на основі платформи MMA буде випущено електричний універсал CLA Shooting Brake і кросовери EQA і EQB другого покоління. Також передбачається, що зменшена версія позашляховика G-Class матиме близьку технічну спорідненість із електромобілями початкового рівня.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocar.co.uk