Автоелектрик розповів, як завести машину, якщо відмовив безключовий доступ

Система безключового доступу до автомобіля стала візитною карткою для багатьох сучасних машин. Вона значно полегшила життя водіям, але й не без підводного каміння. Автоелектрик мережевого автосервісу розповів в інтерв’ю порталу ampercar.com, як відкрити та завести машину, якщо відмовив безключовий доступ.

Насамперед, у такій ситуації потрібно переконатися, що ваш брелок знаходиться у доступному місці. Найкраще взяти ключ в руку при повторних спробах відкрити авто. Часто проблема з непрацюючою системою безключового доступу вирішується банальною заміною батарейки в брелоку. Однак варто спочатку спробувати поворухнути “таблетку” в гнізді – можливо просто порушений контакт. Але якщо це не допомогло, доведеться купити нову.

Багато власників старих автомобілів скаржаться на те, що безключовий доступ не спрацьовує, коли машина покрита товстим шаром бруду. Звичайно, не варто одразу мити авто. Але після водних процедур варто перевірити, чи не зникла проблема. До речі, у старих машин система іноді починає “підводити” у сильні морози або у спеку.

Причиною непрацюючого безключового доступу також може бути розряджений акумулятор автомобіля. У такому випадку можна відкрити двері водія за допомогою механічного ключа, покласти брелок у спеціально призначене для нього місце і спробувати запустити двигун. Якщо двигун заводиться без проблем, справа не в акумуляторі, і потрібно шукати причину далі. Одним із варіантів може бути скидання мінусової клеми батареї для перезавантаження системи.

На деяких машинах безключовий доступ автоматично вимикається, якщо автомобілем не користувалися протягом кількох тижнів. Система повертається до роботи відразу після того, як двері відчиняються механічно.

Якщо нічого з перерахованого вище не спрацювало, то доведеться записатися на діагностику. Можливо, проблема криється в несправності кнопки у дверній ручці, пошкодженій проводці або в чомусь іншому. Безключовий доступ – це досить складна система, і виявити дефект без допомоги спеціалізованого обладнання та кваліфікованого електрика дуже складно.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!