Audi оголосила про швидкий запуск нового електричного седана A6 E-Tron

Прем’єра запланована цього літа, як було оголошено минулого тижня в ході презентації фінансових результатів за попередній квартал.

A6 E-Tron стане другою моделлю Audi, збудованою на спеціалізованій платформі для електромобілів PPE (Premium Platform Electric) Volkswagen Group. Цю платформу вперше було представлено цього року на моделях Audi Q6 E-Tron та Porsche Macan EV.

Концепт A6 E-Tron, представлений у 2021 році, дав уявлення про те, як виглядатиме серійна версія, і, судячи з шпигунських фотографій, виробнича модель багато в чому схожа з прототипом, показаним на виставках. Також планується випуск універсала, який у термінології Audi називається Avant, проте незрозуміло, чи буде він представлений улітку разом із седаном.

A6 E-Tron буде порівнянний за розмірами з Tesla Model S і запропонує аналогічну продуктивність. Заплановані версії з одним мотором та заднім приводом, а також з двома моторами та повним приводом. В концепті A6 E-Tron використовувалася батарея на 100 кВт·год, що забезпечує запас ходу понад 480 км та можливість зарядки від 5 до 80% менш ніж за 25 хвилин завдяки електричній архітектурі на 800 вольтів.

Пов’язаний з ним Q6 E-tron матиме потужність 422 к.с. з можливістю тимчасового збільшення до 456 к.с. Модель SQ6 E-Tron матиме показники потужності 483 к.с. та 510 к.с. Подібні характеристики очікуються і для A6 E-Tron та його версії S6 E-Tron. Також передбачається випуск високопродуктивної модифікації RS6 E-Tron.

A6 E-Tron замінить бензинові версії A6 у рамках плану Audi щодо поступової відмови від автомобілів на бензинових двигунах до початку наступного десятиліття. Останній автомобіль із бензиновим двигуном випустять вже у 2026 році. Цього року Audi планує випустити оновлену версію E-Tron GT, а також перероблені версії A5 і Q5, які будуть побудовані на новій платформі PPC (Premium Platform Combustion).

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co