Audi готує до випуску оновлений електричний седан RS E-Tron GT Performance

Після дебюту Porsche Taycan 2025 року, Audi представить свою версію оновленого електричного седана. Подібно до того, як з’явилася модель Taycan Turbo GT, Audi завершує роботу над новим флагманом — RS E-Tron GT Performance, який стане аналогом бензинових RS6 і RS7 Performance.

Новий RS E-Tron GT Performance не буде таким екстремальним, як модель із Цуффенхаузена, подібно до того, як поточний RS E-Tron GT не настільки вражає, як Taycan Turbo S. Тим не менш, він отримає приріст потужності в порівнянні з попередньою топовою версією з віддачею в 637 к.с. Audi не розкриває всіх деталей (адже це лише тизер), але ділиться зображеннями автомобіля в камуфляжі з керамічними гальмами, які можна побачити за аеродинамічними колесами.

Перероблені передній і задній двигуни навряд чи зможуть зрівнятися з 938 к.с. потужності Taycan Turbo S, не кажучи вже про колосальних 1019 к.с. у Turbo GT. Відомо, що інженери Audi внесли зміни не тільки до силової установки, а й до акумуляторної батареї для збільшення запасу ходу. Для довідки новий Taycan з батареєю Performance Battery Plus має корисний запас енергії 98.6 кВт/год, в той час як базова модель оснащена акумулятором на 83.6 кВт/год.

Швидкість зарядки також збільшена, що не дивно з огляду на те, що останній Taycan тепер може заряджатися з потужністю 320 кВт замість 270 кВт. Крім того, Audi розробила нову підвіску із чотирма активними амортизаторами з подвійними клапанами. Це більш швидкореагуюче обладнання адаптується від нового Porsche Panamera. У Audi підвіска налаштована на більший комфорт у порівнянні з гострішим налаштуванням Taycan.

Audi планує представити 2025 E-Tron GT пізніше цього року. Буде оновлення по всьому модельному ряду, оскільки моделі, розташовані нижче RS та RS Performance, також будуть модифіковані.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co