Audi A7 Avant 2026 показали на першому якісному зображенні

Audi тестує автомобіль Audi A7 Avant 2026 модельного року, а видання carscoops використало фотографії машини, щоб створити якісні рендери без камуфляжу.

Очікується, що лінійка A7 базуватиметься на оновленій версії платформи MLB, відомої як Premium Platform Combustion (PPC). Це означає, що автомобіль, ймовірно, буде більшим, ніж його попередник. Для порівняння: нинішній універсал A6 має довжину 4939 мм, ширину 1886 мм та висоту 1467 мм.

Нинішня система MMI з двома екранами зміниться на єдину вигнуту панель, в якій будуть розташовані OLED-панель приладів та інформаційно-розважальний сенсорний екран, як у новому Q6 e-tron. Новинка буде включати додатковий екран для переднього пасажира, а також безліч систем допомоги водієві.

Модельний ряд A7 пропонуватиме гібридні і плагін-гібридні силові агрегати, що відповідають дедалі суворішим стандартам викидів і перевагам покупців щодо паливної ефективності. Очікується, що в моделі PHEV використовуватиметься літій-іонна батарея ємністю 14,4 кВт•год, що забезпечує запас ходу лише електрикою приблизно 100 кілометрів.

Автомобіль дебютує на початку наступного року і конкуруватиме (у кузовах седана та універсала) з BMW 5-ї серії та Mercedes-Benz E-Class.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com