Армія України отримала 7 унікальних позашляховиків Land Rover Defender

Як повідомляється на Facebook-сторінці Командування Медичних сил Збройних Сил України, днями Латвійська Республіка передала нашій армії 7 унікальних позашляховиків Land Rover Defender. Ці транспортні засоби здатні посилити спроможності військово-медичного забезпечення української армії. В офіційному пресрелізі йдеться про те, що зазначений внесок є частиною підтримки Латвією у сфері євроатлантичної інтеграції України.

Унікальні броньовані позашляховики Land Rover Defender спеціально обладнані сучасними засобами для первинної медичної допомоги.

В офіційній церемонії передачі транспортних засобів, що проходила на території військово-повітряної бази Національних Збройних Сил Латвії у місті Лієлварде, взяли участь посол України Олександр Міщенко, віцепрем’єр-міністр Латвії й міністр оборони Латвії Артіс Пабрікс.

Крім того, зазначається, що у ході зустрічі Посла України Олександра Міщенка та віцепрем’єр-міністр, міністра оборони Латвійської Республіки Артіса Пабрікса обидві сторони обговорили можливість подальшого розвитку міждержавної взаємодії й політичної підтримки України в її євроатлантичних спрямуваннях та боротьбі за територіальну цілісність й суверенітет в умовах протистояння збройній агресії зі сторони Російської Федерації.

Зазначається, що на прохання українського посла, Кабінет міністрів Латвійської Республіки вже ухвалив рішення спрямувати 45 тисяч євро на реалізацію програми реабілітації в Латвійській Республіці українських військових, які зазнали поранень під час воєнних дій на Сході України.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело facebook.com