Apple вела “таємні” перемовини з Nissan

Стало відомо, що американська корпорація Apple зверталася до автомобільного концерну Nissan з питання співпраці в рамках проєкту по розробці безпілотного електрокара. Як повідомляє видання Financial Times, щось в цих “таємних” перемовинах пішло не так та й переговори були перервані на ранній стадії.

Згідно з інсайдерською інформацією, на жаль, обговорення не перейшло на рівень вищого керівництва компаній через розбіжності стосовно майбутнього брендингу потенційних електромобілів. Сторони перервали переговори після того, як представники Apple запропонували Nissan випускати машини виключно під брендом американської компанії, зазначають інсайдери.

При цьому в корпорації Apple відмовилися коментувати дану інформацію.

Головний операційний директор Nissan Ашвані Гупта своєю чергою заявив, що японський автовиробник зараз “не веде” переговори з Apple. “Ми ні в якому разі не збираємося міняти наше бачення виробництва автомобілів”, – наводить видання Financial Times його слова.

Нагадаємо, що 7 лютого газета The Wall Street Journal повідомила про те, що Apple та південнокорейська компанія Hyundai Motor Company не змогли досягти домовленостей про спільний випуск в США безпілотного електрокара під брендом “яблука”.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело theverge.com