Apple найняла колишнього топ-менеджера BMW для роботи над своїм електромобілем

Компанія Apple найняла колишнього топменеджера BMW Ульріха Кранца (Ulrich Kranz) для роботи над власними автомобільними проєктами. Про це пише Bloomberg з посиланням на анонімне джерело. Імовірно, він допоможе в створенні електромобіля Apple, але офіційного підтвердження поки немає.

Кранц – один з ветеранів BMW. Він пропрацював в компанії 30 років, чималу частину яких займався розробкою електромобілів. Зокрема Ульріх очолював команду, яка займалася розробкою моделей i3 і i8. У 2016 році він пішов від німецького автовиробника, після чого заснував стартап Canoo, що займався розробкою авто для каршерінгу і оренди, але в квітні компанія оголосила про його відставку.

Журналісти Bloomberg стверджують, що прийом Кранца на роботу в Apple очевидно вказує на плани компанії зі створення власного електромобіля. Джерело стверджує, що ветеран BMW буде працювати разом з колишнім топ-менеджером Tesla Дагом Филдом (Doug Field), який керував розробкою Model 3.

Apple почала роботу над власним автомобілем ще в 2014 році, але з невідомих причин в 2016 відклала цю ідею, зосередившись на розробці автомобільного програмного забезпечення. Керівництво хотіло продавати його стороннім компаніям і використовувати для себе.

Однак останнім часом Apple, схоже, повернулася до розробки власного авто. У січні 2021 року в мережі з’явилися чутки про можливу співпрацю Apple з Hyundai для випуску електромобіля, але пізніше корейський виробник спростував непідтверджену інформацію. Проте, активність компанії на даному напрямку явно зросла.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bloomberg.com

Коментарі
Завантаження...