Apple Car ніколи не виглядав як спорткар: стало відомо, якими були прототипи

Марк Гурман із Bloomberg розповів, що Apple спочатку прагнула автономності 5-го рівня – без керма та педалей – а основні прототипи Apple Car були схожі не на спорткари, а на мінівени.

Apple зосередилася на максимальному збільшенні внутрішнього простору для створення середовища, що нагадує середовище приватного літака.

“Загальна ідея полягала в мінімалістському інтерфейсі разом із сидіннями, які зазвичай можна побачити в приватному літаку або лімузині. Мені сказали, що всередині здавалося, ніби ти перебуваєш у контурному міхурі. У цьому втіленні автомобіля могли з комфортом розміститися чотири людини, причому сидіння могли “перемикатися” між звичайними кріслами, кріслами з відкидною спинкою та підставками для ніг”, – Марк Гурман.

Саме це завдання підштовхнуло дизайнерів Apple до створення мінівена: «Дизайн автомобіля Apple приблизно 2020 нагадував Canoo Lifestyle Vehicle – футуристичний фургон із закругленими краями, але у нього були темно-чорні вікна з регульованим тонуванням. Він мав суцільноскляний люк на даху, чисто-білий кузов і шини з білими стінками і чорною серединою. Передня та задня частина були ідентичні, тому завжди здавалося, що ви їдете вперед».

Інший дизайн був “майже ідентичний” Volkswagen ID. Buzz 2017 року: «Раніше дизайн, придуманий легендарним Джоні Айвом, виглядав як сучасна реінкарнація мікроавтобуса Volkswagen 1950-х років. Усередині компанії він отримав назву “Хлібний рулет”. Друга версія була її розвитком і виглядала майже ідентично прототипу Volkswagen ID. Buzz 2017 року. Цей дизайн був продемонстрований всередині Apple задовго до того, як VW анонсував свою концепцію і це, можливо, не збіг. Деякі співробітники залишили автомобільну групу Apple і перейшли до Volkswagen у середині 2010-х років».

Останній повноцінний варіант повернувся до зовнішнього вигляду ID. Buzz, але замінив розсувні двері на двері типу крило чайки в стилі Tesla.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело bloomberg.com