Англієць здав екзамен на права зі 158 разу

Поки громадянин Великобританії зумів впоратися тільки зі здачею теорії. Попереду наполегливого чоловіка чекає іспит з практики водіння, яка включає виконання необхідних елементів на майданчику автодрому.

Як повідомляє британське видання Thisismoney, на цей момент даний показник є абсолютним рекордом у світі за кількістю спроб здачі теоретичного іспиту. Тільки на оплату квитанцій для перездачі англійцю довелося витратити в цілому три тисячі фунтів стерлінгів.

Після здачі теоретичного іспиту чоловікові належить наступне випробування – практичне водіння. У соцмережах британці вже роблять ставки, скільки спроб знадобиться початківцю автомобілісту для цього. Деякі висловлюють думку, що з такими антирекорд чоловіка краще взагалі не допускати до керма.

Однак топменеджер британської компанії Select Car Leasing Марк Тонг вважає зовсім інакше.

“Складання іспиту з водіння може бути однією з найскладніших завдань в нашому житті, і деяким з нас може знадобитися набагато більше спроб, ніж іншим”, – поділився він своїми думками з цього приводу.

Нагадаємо, що до цього випадку рекорд належав жінці, яка провалила іспит на отримання водійських прав 117 раз. В антирейтингу також встигли засвітитися 72-річний чоловік і 47-річна жінка, яким на здачу практичної частини було потрібно понад 40 спроб.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело thisismoney.co.uk