Американський та південнокорейський автогіганти готують революційний електрокар

Південнокорейський автовиробник Genesis вже виробляє одні з найкращих у галузі електромобілів з 800-вольтовою зарядкою, конкурентоспроможним запасом ходу та вражаючими характеристиками. Але навіщо погоджуватися на один із найкращих електромобілів, якщо можна запозичити у кращого з погляду запасу ходу та продуктивності?

У новому звіті видання Sisa Journal стверджують, що Genesis планує співпрацю з американським брендом Lucid Motors. Повідомляється, що Genesis близький до укладання угоди з придбання електродвигунів у Lucid, що дозволить поєднати стиль Genesis з потужністю та ефективністю Lucid.

Генеральний директор Hyundai Чжан Чже-хун нещодавно відвідав штаб-квартиру Lucid у Каліфорнії. Крім того, було помічено тестові моделі Lucid у Південній Кореї. Офіційних коментарів поки що немає, але джерела підтверджують переговори.

Електродвигуни Lucid, відомі своєю компактністю та високою потужністю, будуть використовуватись у серійній версії концепту Genesis X, вихід якого очікується у 2026 році. Це дозволить прискорити розробку та знизити витрати на виробництво.

Партнерство Genesis та Lucid обіцяє створити революційний електромобіль, який стане еталоном на ринку.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co