Американський шкільний автобус оснастили 1100-сильним двигуном V8

Кілька років тому компанія Ford анонсувала випуск нового мотора V8 для пікапа F-250. При цьому виробник почав реалізовувати двигун у вільному продажі. Відразу після появи агрегату на ринку він привернув особливу увагу всіляких тюнерів. Наразі, максимальна потужність, яку отримали від Godzilla V8, становить 1114 к.с. Останнє творіння на базі цього мотора – це щось особливе.

Корпорація Blue Bird використала новітній 7,3-літровий V8 на своїх шкільних автобусах Vision 2022 модельного року. Для адаптації двигун оснастили спеціальною паливною системою, розробленою компанією Roush CleanTech. Новий двигун чудово замінив 6,8-літровий мотор Ford, який раніше був в Blue Vision.

“Ексклюзивне партнерство між Blue Bird, ROUSH CleanTech і Ford продовжує процвітати, оскільки ми запускаємо новий двигун Ford з новітніми паливними системами в наших шкільних автобусах Vision і Micro Bird”, – заявив Філ Хорлок, президент Blue Bird Corporation.

Зазначається, що для шкільного автобуса двигун Godzilla V8 розвиває потужність 350 кінських сил (261 кВт) замість звичайних 430 кінських сил (320 кВт). При цьому не треба дивитися на меншу потужність, бо зараз досягнутий кращий у своєму класі баланс з крутним моментом.

Також за словами керівника Blue Bird, новий мотор місткістю 7,3 літра дає більше простору для всіляких технічних доробок шкільного автобуса.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com