Американські пікапи почнуть виділяти воду під час їзди: RAM задумав щось екстраординарне

Минулої осені компанія Ram оголосила про плани запустити чотири електрифіковані пікапи протягом наступних двох років як частину своєї стратегії на північноамериканському ринку. Серед анонсованих моделей виявиться 1500 REV, а також “нове водневе рішення”.

Нещодавно стало відомо більше про останнє, і виявилося, що це не зовсім те, на що всі очікували. За інформацією видання Welt am Sonntag, Жан-Мішель Бійї, головний технічний директор Stellantis з розробки водневих паливних елементів, розкрив, що воднева вантажівка буде заснована на моделі Ram 5500.

Про модель поки що відомо небагато, але поточна версія 5500 продається в конфігурації з одинарною та подвійною кабіною. Ця вантажівка орієнтована на комерційні автопарки та пропонується з 6,4-літровим HEMI V8, а також з 6,7-літровим турбодизелем Cummins.

За словами топ-менеджера, модель збиратиметься в Мексиці, проте також згадується про «європейський ринок, де вже розпочато дрібносерійне виробництво у Польщі».

Ram 5500 FCEV стане однією з небагатьох вантажівок на паливних елементах, доступних на ринку. Можливо, найвідомішим представником цієї категорії є Toyota Mirai, а Hyundai також пропонує модель Nexo. Обидві ці моделі обмежені Каліфорнією, оскільки США практично відсутня інфраструктура для заправки воднем.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com